Inschrijvingen 2015

De volgende inschrijvingen zijn tot nog toe (27 januari 2015) binnengekomen.

De inschrijving is geopend tot / met 1 februari 2015

Nr. Naam Act Nummer Categorie 1e inschrijver
1 Makeshift Platonic Popgroep Rik Bankras
2 Anne Ave Maria Soundmix Anne Stam
3 The REFS In the summertime Live Begeleid Frederike Mooij
4 Annoëlle van Hooff Andare Instrumentaal Annoëlle van Hooff
5 The Funky Idiots  Tell me About it Popgroep Sem Dijkshoorn
6 Breathless  All of the stars Dans Emma Janssen
7 Esmee Kraakman Waltz (Op. 64 No. 2) Instrumentaal Esmee Kraakman
8 Pauline van der Drift Syrinx Instrumentaal Pauline van der Drift
9 Sensitive My heart goes on Instrumentaal Joo Sun Stuijt
10 Dead American Radio Basket Case Popgroep Hugo Blom
11 Shirley Diep Rainbow Instrumentaal Shirley Diep
12 Rosemarijn Strijker Zonder jou Live Begeleid Rosemarijn Strijker
13 HMTB Tainted Love Popgroep Frans Verbeek
14 Shalisa en Jari In case Live Begeleid Shalisa
15 Jozèn Zoek je zeker Live Begeleid Jozèn Dekker
16 June & Yvette We zijn er nog niet uit Live Begeleid Yvette Bak
17 Roos en Lisa Invierno Porteño Instrumentaal Roos Visser
18 Susan en Jimmy You know im no good Live Begeleid Susan Zijp
19 AWAKE Wake me up Live Begeleid Joyce Boom
20 Myrthe Problem Boys Live Begeleid Myrthe van Dok
22 Mellissa Say Something Instrumentaal Mellissa de Boer
23 Raggamuffins Mercy Live Begeleid Roseline van Hooff
24 Emmelotte en Myrthe Riverside Live Begeleid Myrthe
25 Danae Boon Me and my broken heart Soundmix Danae Boon
26 Pilar & Marlou Clown Dans Marlou
27 The Sisters Beneath your beautiful Live Begeleid Camilla Pistor
28 Jamie Zaal Change will come Soundmix Jamie Zaal
29 Iris & Pleun When I was your man Soundmix Iris Konijneberg
30 Joy en Suus Let it be Live Begeleid Joy van nimwegen
31 The Underground remixxxx Dans Yasmin Kuyper
32 Iris & Pleun When I was you’re man Soundmix Pleun Swart
33 Force Remix Dans Zoe Vermeulen
34 Troi Belle Emotion Soundmix Rosa Kuhne
35 Lars Riptide Live Begeleid Lars van der Meer
36 Maartje I feel pretty Soundmix Maartje Keijzer
37 Lara, Eveline en Frederike The girl who can’t be moved Live Begeleid Lara Oudenampsen
38 No Name Een mix Dans Naomi Baars
39  2011 Asian Men’s Volleyball Championship Na Na Na (Na Na Na Na Na) Popgroep Ben Groot
40 Las Fresas Hit the road jack Soundmix Daphne Smits
41 Lotte en Roos Visser Eine Kleine Nachtmusik Instrumentaal Roos Visser
42 Geen naam Today Popgroep Myrthe Mulder
43 Jodie en Anne-Sophie Next to me Live Begeleid Jodie Dekker
44 Liquidgold Holiday Popgroep Ferenc van Nielen
45 That’s why Because Live Begeleid Milou Schilder
46 Feedback Come on down Popgroep Luca Stegers
47 Laurens Tromp Endless Instrumentaal Laurens Tromp
48 Aileen en Julia The A-team Live Begeleid Julia van Heese
49 Shotgun Shellfish Rise Today Popgroep Stijn van der Gragt
50 Isa en Sanne Photograph Live Begeleid Sanne Duba
51 Rachel, Mandy & Raquel Shake it out Live Begeleid Mandy van Beveren
52 ESSENC!!! Boulevard Of Broken Dreams Popgroep Ferenc van Nielen
53 Lisa & Milou De speeltuin Live Begeleid Milou Schilder
54 Tamira A thousend years Live Begeleid Tamira verheul
55  3MV Emotions Soundmix Olemi Mupengi
56 Greenhorns Buttons Live Begeleid Marit Groen
57 Drum Solo Provision Instrumentaal Max Hoebe
58 ROHS Tremors Live Begeleid Roos Wever
59 Nienke Distance Instrumentaal Nienke
60 charlotte en fay nothing really matters Soundmix Fay den tek
61 Meike Gerritsen Jar of Hearts Soundmix Meike Gerritsen
62 DiegoTG When im gone Hiphop/rap/dance Diego Rood
63 Cathelijn van ‘t Hoff Read all about it Soundmix Cathelijn van ‘t Hoff

[/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container]