Het programma van de Kleine Prijs 2015!

Hieronder het programma van de Kleine Prijs. De volgorde van de acts is onder voorbehoud, het kan zijn dat hier door de producenten nog wijzigingen in worden uitgevoerd. Als er iets niet goed geschreven is kun je een mail sturen om dit te laten laten wijzigen. (info@degroteprijs.nl). Bijgewerkt op 4 februari

Donderdag, Soundmix, Hip-Hop/Rap en Dans:

Nr. Act Titel categorie Muziek aangeleverd?
1 Anne Ave Maria Soundmix Ja
2 Danae Boon Me and my broken heart Soundmix Ja
3 Jamie Zaal Change will come Soundmix Ja
4 Breathless All of the stars Dans Ja
5 Iris & Pleun When I was your man Soundmix
6 Troi Belle Emotion Soundmix Ja
7 Maartje I feel pretty Soundmix
8 No Name Een mix Dans
9 Las Fresas Hit the road jack Soundmix
10 DiegoTG When im gone Hiphop/rap/dance
11 3MV Emotions Soundmix
12 charlotte en fay Nothing really matters Soundmix
13 Force Remix Dans
14 Meike Gerritsen Jar of Hearts Soundmix Ja
15 Cathelijn van ‘t Hoff Read all about it Soundmix Ja
16 Alissia Break free Soundmix
17 Pilar & marlou clown Dans Ja
18 Laura Mulder Out here on my own Soundmix Ja
19 Chantal When i was your man Soundmix
20 The Underground Remixxxx Dans Ja
21 Nienke Distance Soundmix Ja
22 Mellissa Say Something Soundmix Ja
23 Dana & Nathalie Me and my broken heart Soundmix

Vrijdag, alleen Live Begeleid:

Nr. Act Titel
1 ROHS Tremors
2 The REFS in the summertime
3 Rosemarijn Strijker Zonder jou
4 Shalisa en Jari In case
5 Jozèn Zoek je zeker
6 Susan en Jimmy You know im no good
7 AWAKE Wake me up
8 Zoeij& Taylor Me and my boken heart
9 Myrthe Problem Boys
10 Raggamuffins Mercy
11 The Sisters Beneath your beautiful
12 joy en suus Let it be
13 Lars Riptide
14 Lara, Eveline en Frederike The girl who can’t be moved
15 Jodie en Anne-Sophie Next to me
16 That’s why Because
17 Aileen en Julia The A-team
18 Isa en Sanne Photograph
19 Rachel, Mandy & Raquel Shake it out
20 Lisa & Milou De speeltuin
21 Tamira a thousend years
22 Greenhorns Buttons
23 Renee Spijker Double You
24 Daisy All of me
25 Emma de vries Will disappear
26 Benthe Back in time
27 Dubble point 7 Love the way you lie

Zaterdag, Instrumentaal en Popgroep:

Nr Act Titel Categorie
1 Makeshift Amnesia Popgroep
2 The Funky Idiots Tell me About it Popgroep
3 Annoëlle van Hooff Andare Instrumentaal
4 Dead American Radio Basket Case Popgroep
5 Pauline van der Drift Syrinx Instrumentaal
6 HMTB Tainted Love Popgroep
7 Esmee Kraakman Waltz (Op. 64 No. 2) Instrumentaal
8 2011 Asian Men’s Volleyball Championship Na Na Na (Na Na Na Na Na) Popgroep
9 Sensitive my heart goes on Instrumentaal
10 Shirley Diep Rainbow Instrumentaal
11 Liquidgold Holiday Popgroep
12 Feedback Come on down Popgroep
13 Kim Groenveld Separated love Instrumentaal
14 Shotgun Shellfish Rise Today Popgroep
15 Jesse Bleeker Skyfall Instrumentaal
16 ESSENC!!! Boulevard Of Broken Dreams Popgroep
17 Drum Solo Provision Instrumentaal
18 the only ones i’m not the only one Popgroep
19 ♥ to get Team Popgroep
20 Laurens Tromp Endless Instrumentaal
21 Fleash Prayer in C Popgroep
22 Just In Time Fix You Popgroep
23 Lotte en Roos Visser Eine Kleine Nachtmusik Instrumentaal
24 H8M8 R U Mine Popgroep

 [/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container]