De tussenstand van de inschrijvingen voor de Kleine Prijs

De inschrijving is nog ongeveer 2 weken geopend en er hebben zich tot nu toe 50 acts ingeschreven:

Naam 1e deelnemer Naam v.d. Act Titel Categorie
1 Annoëlle van Hooff JourNation Mother’s Journey Instrumentaal
2 Rik Bankras Rachel & Rik Nobody To Blame Live Begeleid
3 Alissia Alissia&Isabella Titanium Soundmix
4 Frederike Mooij Frederike Kris en Jenny one word Live Begeleid
5 Tayler tayler violetta Soundmix
6 Moïse Mulder Freek en Moïse Writing’s On The Wall Live Begeleid
7 Maartje Keijzer Jip en Maartje People help the people Live Begeleid
8 Laurens Tromp Laurens Tromp All of Me Instrumentaal
9 Susan Zijp Revolution9 They don’t care about us Popgroep
10 Mellissa de Boer Mellissa Mag ik dan bij jou Soundmix
11 Mellissa de Boer Romy en Mellissa Stitches Soundmix
12 Angela Stoelinga Illusion Crystallize Dans
13 Joyce Boom Repeaters Standing strong Popgroep
14 Jamie Zaal Heroes Mash Up Live Begeleid
15 Kristian Kuut Gevoelige dans Love yourself Dans
16 Sky van Oosten Robin en Sky Lockey Away Soundmix
17 Jihan el Haddad Jihan Insha allah Soundmix
18 Lars van der Meer Lars van der Meer Hoofd in de wolken Live Begeleid
19 Rosemarijn Strijker Rosemarijn Strijker ?Nog niet bekend? Live Begeleid
20 Rik Bankras 2011 Asian Men’s Volleyball Championship met sambal bij By the Sword Popgroep
21 Dana Mulder Dana en Jimmy When we were young Live Begeleid
22 Shirin van den eijnden Shirin en Shirley all i want Live Begeleid
23 Sofie Jansen Sofie Jansen Invisible Live Begeleid
24 Mandy Schipper Mandy People Soundmix
25 Fay den Tek Fay & Daisy I would stay Live Begeleid
26 Joosun Stuijt Mixed4U Pop medley Live Begeleid
27 Joosun Stuijt The Asiansensation Howl’s moving castle theme Instrumentaal
28 Frouke Zuidema Frouke en Anne Dat ik je mis Live Begeleid
29 Sanne de Waal forever together ain’t nobody Live Begeleid
30 Mike Grifhorst 24′ seven The story of my life Live Begeleid
31 Megan Nelemaat DJ Merow DJ Merow Mix Live Begeleid
32 Gabriella Bakker Gabriella Bakker Photograph Popgroep
33 Suus van Tunen Suus en Joy When i see you again Live Begeleid
34 Renée Immink Renée Immink say something Instrumentaal
35 Gabriella Bakker Gabriella Photograph Live Begeleid
36 Channah Amesz Channah Missed Live Begeleid
37 Nimet Orhangzi superstars diverse Dans
38 Nicky Bakker Nicky & Maureen Just a Dream Soundmix
39 naomi boex streetstars eigen gemaakte remix Dans
40 Pien van den berg Marleen en pien I see fire Live Begeleid
41 Luuk Jonk PUNCH Love Me Again Popgroep
42 Pim Spijker Electronic drive Waiting For Love Popgroep
43 Rianne Snik Property of no one You call me a bitch Popgroep
44 Sharon Klaver Sharon Klaver Lay me down Soundmix
45 Tjitske Sinnema nog niet bekend She’s not there Popgroep
46 Suus van Tunen Suus All i want Live Begeleid
47 Eva Klercq charlotte en eva mad world Live Begeleid
48 Shirley Diep Shirley Diep Feelings Instrumentaal
49 Sam pascale, sam en esmee rewritten Live Begeleid
50 Maxime Wijnschenk Maxime Holy Grail Soundmix

De verdeling onder de categorieën laat zien dat de categorie Live begeleid het best is vertegenwoordigd, gevold door de soundmixacts.

Wil je ook meedoen dan wordt maar er is nog tijd om je in te schrijven.

P.S Het publiek heeft een belangrijke rol tijdens De Kleine Prijs! De stem van het publiek is 2 plaatsen in De Grote Prijs waard[/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container]